..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..
ضرب المثل های مالی اداری
کار در سازمان (حسابرسی) و ما گرد جهان می‏‏گردیم!
توصیه امروز به مدیران

برای قسمت تامین کالاوخدمات شرکت وقت مناسب گذاشته وسعی نمایید تولید کنندگان و فروشندگان بلاواسطه رادر بازار شناسایی ودر یک بانک اطلاعاتی منسجم نگهداری نمایید.

توصیه امروز به حسابداران

طی جدولی از دریافت کلیه کسورات قانونی از کارفرمایان و تحویل به سازمان امورمالیاتی اطمینان حاصل نمایید.

وقت طلاست
همراهان
امروز14
دیروز414
هفته14
ماه4651
کل1465068
ساعت و تاریخ
دوشنبه, 19 آذر 1397
فرم ورود به سایت

در دنياي كسب و كار، آينه عقب همواره شفاف تر از شيشه جلوست.

نحوه صدور مفاصا حساب برای هریک از وراث بعد از پرداخت سهم مالیات

نحوه صدور مفاصا حساب برای هریک از وراث بعد از پرداخت سهم مالیات

در صورت ارائه درخواست صدور گواهی مفاصا حساب مالیاتی بابت هر جز از اموال متوفی، فارغ از سهم الارث هر یک از وراث گواهی مذکور برای آن مال یا دارایی پس از پرداخت مالیات متعلق صادر خواهد شد.

 

بر اساس اعلام نظر دفتر فنی و حسابرسی مالیاتی، با توجه به اصلاح مواد ۲۶ ، ۱۷ و ۳۴ قانون مالیاتهای مستقیم طی اصلاحیه مذکور و مفاد ماده ۹ آیین نامه اجرایی موضوع تبصره ۲ ماده ۳۴ قانون اصلاحی مذکور که مقرر می دارد " گواهی موضوع ماده ۳۴ قانون مالیاتهای مستقیم توسط اداره امور مالیاتی صلاحیت دار برای هر یک از اموال و دارایی ها به تفکیک به صورت موردی و ظرف مدت یک هفته پس از پرداخت مالیات متعلق صادر خواهد شد " در صورت تسلیم در خواست صدور گواهی موضوع ماده ۳۴ قانون مذکور بابت هر یک از اموال و دارایی های متوفی فارغ از سهم الارث هر یک از وراثلازم است گواهی مذکور برای آن مال یا دارایی پس از پرداخت مالیات متعلق صادر شود.

جستجو در سایت
آخرین اخبار