..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..
ضرب المثل های مالی اداری
بالاتر از علی‏‏ الراس که تشخیص نیست!
توصیه امروز به مدیران

بسياري از انسان ها يك عمر به ماهيگيري مي روند اما هرگز نمي فهمند كه دنبال ماهي نيستند.

توصیه امروز به حسابداران

My message for Day 26

وقت طلاست
همراهان
امروز37
دیروز313
هفته1677
ماه10401
کل1518522
ساعت و تاریخ
جمعه, 06 ارديبهشت 1398
فرم ورود به سایت

برای آنکه کاری امکان‌پذیر گردد دیدگان دیگری لازم است، دیدگانی نو.

قابل توجه مودیان مالیاتی / صاحبان فعالیت شغلی ( اشخاص حقیقی ) دارای مجوز مدارس غیرانتفاعی

قابل توجه مودیان مالیاتی / صاحبان فعالیت شغلی ( اشخاص حقیقی ) دارای مجوز مدارس غیرانتفاعی 

تکلیف به تسلیم اظهارنامه مالیاتی عملکرد ۱۳۹۶ با درج اعداد و ارقام درآمدی و هزینه ای و ...

 

با توجه به اصلاحیه مورخ ۳۱/ ۴/ ۱۳۹۴ قانون مالیاتهای مستقیم مودیان موضوع ماده ۱۳۴ قانون یادشده ( از جمله مدارس غیر انتفاعی ) مشمول مالیات با نرخ صفر می باشند .

در تعیین مالیات با نرخ صفر ، مودیان مشمول آن مکلف به تسلیم اظهارنامه ، دفاتر قانونی [ چنانچه جزو گروه اول باشند ] ، اسناد و مدارک حسابداری برای درآمدهای خود به ترتیب مقرر در قانون مالیاتهای مستقیم و در مواعد مشخص شده به سازمان امور مالیاتی کشور می باشند .

فلذا با توجه به مراتب و برخلاف احکام مالیاتی گذشته ( لغایت ۱۳۹۴ ) که فقط تسلیم اظهارنامه مالیاتی موجبات بهره مندی این دسته از مودیان را فراهم می کرد ، برای عملکرد ۱۳۹۵ و پس از آن لازم است علاوه بر تسلیم اظهارنامه نسبت به ارایه دفاتر و اسناد و مدارک حسابداری حاوی اعداد و ارقام درآمدی و هزینه ای حسب مورد نیز اقدام که پس از تایید اعتبار آن از  مراجع مربوطه در خصوص صحت و سقم ارقام درآمدی و هزینه ای ، اداره امور مالیاتی نسبت به اعمال مالیات با نرخ صفر برای مودی موصوف اقدام می نمایند .

جستجو در سایت
آخرین اخبار