..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..
ضرب المثل های مالی اداری
حسابرسی مفت نمي‌شه، ممیزم دوست نمي‌شه!
توصیه امروز به مدیران

سعی کنید در خرید کالا و خدمات از بازار همه تخم مرغ هایتان را در یک شانه نچینید نه آنقدر تعداد فروشندگان را در بانک های اطلاعاتی کم نمایید که بازار هرکاری خواست با شما بکند و نه اینکه تعداد فروشندگان را آنقدر زیاد کنید که در بازار کسی به شما اطمینان و اعتبار نداشته باشد .

توصیه امروز به حسابداران

مانده حساب تنخواه گردانان را بطور هفتگی با ایشان چک نمایید.

وقت طلاست
همراهان
امروز768
دیروز960
هفته2919
ماه4706
کل1789369
ساعت و تاریخ
چهارشنبه, 15 مرداد 1399
فرم ورود به سایت

اگر می‌بینی کسی به روی تو لبند نمی‌زند علت را در لبان فرو بسته ی خود جستجو کن.

چگونه کد کارگاه بگیریم ؟

چگونه کد کارگاه بگیریم ؟

فارغ از اینکه شرکت جدید التاسیس باشد و یا مدتی از ثبت و تاسیس آن گذشته باشد ، در حین آغاز فعالیت های اساسنامه ای شرکت  می بایست اقدامات زیر برای اخذ " کد کارگاه" لازم است .

 

ابتدا یک فقره نامه با محتوای درخواست " کد کارگاه " از سازمان تامین اجتماعی محل استقرار قانونی شرکت تهیه و تنظیم می نماییم.

سپس تصاویر اساسنامه ، شرکتنامه ، آگهی تاسیس را بهمراه روزنامه رسمی به سازمان تامین اجتماعی محل ستقرار شرکت بپیوست نامه درخواست به سازمان تامین اجتماعی تحویل می دهیم .

در این مرحله در سازمان تامین اجتماعی فرم" تعهد دریافت و ارسال الکترونیکی ابلاغ " های سازمان تامین اجتماعی را امضاء نموده و آدرس ایمیل شرکت را رائه می نماییم .

بعد از این مراحل  بازرس سازمان تامین اجتماعی جهت بررسی موضوع ، به محل شرکت عزیمت نموده و نسبت به ثبت نام  کارکنان مستقر در محل دفتر شرکت اقدام می نماید.

بعد از چند روز سازمان تامین اجتماعی "کد کارگاه " را  بهمراه "گذر واژه" و "کلمه عبور " الکترونیکی جهت ارسال لیست بیمه به  شرکت توسط اختصاص خواهد داد.

برای بیمه نمودن کارکنانی که بعداً اضافه خواهند شد می بایست با همراه داشتن تصویر شناسنامه و کارت ملی همکار جدید برای ثبت نام به سازمان تامین اجتماعی مراجعه نمود.

توجه فرمایید کارکنانی که برای اولین بار بیمه می شوند می بایست در اسرع وقت جهت انجام آزمایشات اولیه به مراکز طرف قرارداد سازمان تامین اجتماعی مراجعه نمایند.

جستجو در سایت
آخرین اخبار