..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..
ضرب المثل های مالی اداری
رفع مغایرت به ریال ، اصلاح و تعدیلات به میلیارد !
توصیه امروز به مدیران

میزان موجودی نزد بانکها بهمراه لیست اسناد دریافتنی (چک های دریافتی از مشتریان)ولیست اسناد پرداختنی ( چک های صادره و در دست طلبکاران ( اسناد پرداختنی )را از حسابداری دریافت و برای وصول مطالبات در طول هفته جاری برنامه ریزی نمایید.فرآموش نکنید که در طول زندگی هرگز برای روز شنبه چک صادر نکنید.

توصیه امروز به حسابداران

My message for Day 21

وقت طلاست
همراهان
امروز457
دیروز585
هفته1042
ماه13499
کل1662383
ساعت و تاریخ
سه شنبه, 01 بهمن 1398
فرم ورود به سایت

اگر تو برنده باشی، نیازی نیست به کسی توضیحی دهی، اما اگر بازنده باشی نیازی نیست آنجا باشی تا به کسی توضیحی دهی

چگونه کد کارگاه بگیریم ؟

چگونه کد کارگاه بگیریم ؟

فارغ از اینکه شرکت جدید التاسیس باشد و یا مدتی از ثبت و تاسیس آن گذشته باشد ، در حین آغاز فعالیت های اساسنامه ای شرکت  می بایست اقدامات زیر برای اخذ " کد کارگاه" لازم است .

 

ابتدا یک فقره نامه با محتوای درخواست " کد کارگاه " از سازمان تامین اجتماعی محل استقرار قانونی شرکت تهیه و تنظیم می نماییم.

سپس تصاویر اساسنامه ، شرکتنامه ، آگهی تاسیس را بهمراه روزنامه رسمی به سازمان تامین اجتماعی محل ستقرار شرکت بپیوست نامه درخواست به سازمان تامین اجتماعی تحویل می دهیم .

در این مرحله در سازمان تامین اجتماعی فرم" تعهد دریافت و ارسال الکترونیکی ابلاغ " های سازمان تامین اجتماعی را امضاء نموده و آدرس ایمیل شرکت را رائه می نماییم .

بعد از این مراحل  بازرس سازمان تامین اجتماعی جهت بررسی موضوع ، به محل شرکت عزیمت نموده و نسبت به ثبت نام  کارکنان مستقر در محل دفتر شرکت اقدام می نماید.

بعد از چند روز سازمان تامین اجتماعی "کد کارگاه " را  بهمراه "گذر واژه" و "کلمه عبور " الکترونیکی جهت ارسال لیست بیمه به  شرکت توسط اختصاص خواهد داد.

برای بیمه نمودن کارکنانی که بعداً اضافه خواهند شد می بایست با همراه داشتن تصویر شناسنامه و کارت ملی همکار جدید برای ثبت نام به سازمان تامین اجتماعی مراجعه نمود.

توجه فرمایید کارکنانی که برای اولین بار بیمه می شوند می بایست در اسرع وقت جهت انجام آزمایشات اولیه به مراکز طرف قرارداد سازمان تامین اجتماعی مراجعه نمایند.

جستجو در سایت
آخرین اخبار