..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..
ضرب المثل های مالی اداری
زدست این تورم داد و بیداد/ هر آن‌چه دیده بیند دل که می‏‏خواد
توصیه امروز به مدیران

برای قسمت فروش و یا منابع درآمدی خودوقت مناسب گذاشته و گزارشات فروش ودرآمدهای خودرا برای کنترل دریافت و سعی کنید از کارمندان خود برای افزایش فروش و وصول سریعتر وجوه آن نظرخواهی کنیدهمچنین حتماًمشخصات کامل وآدرس محل کار و سکونت مشتریان خود را در پرونده های ایشان نگهداری کنید.

توصیه امروز به حسابداران

لیست بیمه کارکنان در ماه گذشته را تنظیم و از طریق الکترونیک ارسال و پرداخت کنید.

وقت طلاست
همراهان
امروز126
دیروز564
هفته3086
ماه7511
کل1873590
ساعت و تاریخ
شنبه, 27 دی 1399
فرم ورود به سایت

همه را باور کردن خطرناک است،اما هیچکس را باور نکردن،خیلی خطرناکتر است.

بعضی از ویژگی های انسان های موفق

غالبا برای همه ما رفتار و منش دیگران ، چه آنهایی که دارای ارتباط کاری مستقیم با ما هستند و چه آنهایی که ارتباط غیر مستقیم کاری با ما داراند ، بسیار مهم و تاثیر گزار بوده است.

فواید راه اندازی سامانه تسویه

اکثر مواقع مشاهده می گردد افرادی با وجوهی که به اداره برق ، اداره گاز ، اداره مخابرات ، پلیس راهنمایی و رانندگی ، شهرداری و سازمان های زیر مجموعه ، سازمان امور مالیاتی ، سازمان تامین اجتماعی و... بدهکار هستند ،  اقدام به هزینه کرد  یا خرید مایحتاج  غیر ضرور و لوکس می نمایند که در نهایت این رویه بدون پشتوانه موجب  افزایش تقاضا می گردد. در صورتیکه این وجوه نه تنها سر موقع می بایست به دولت پرداخت می گردیده بلکه اینک حکم وام به مردم بدون مجوز تلقی گردیده است. به همین منظور و برای کاهش نقدینگی مسموم و خطرناک در جامعه و در جهت جلوگیری  از افزایش تقاضا با پول دولت و دستگاه های خدمات دهنده اجتماعی ،  بهترین حالت طراحی و راه اندازی سامانه " تسویه " در وزارت اقتصاد و امور دارایی  می باشد.

با چه کسی شریک شویم و با چه کسی شریک نشویم

بعضی از مشاغل را نمی توان بصورت تنهایی انجام داد . یا حداقل راندمان کار بدون مشارکت بالا نخواهد رفت و به سود آوری نخواهد رسید مانند شرکت های مهندس مشاور ، پیمانکاران راه و ساختمان و.... . در واقع در بعضی مواقع مشارکت اجتناب ناپذیر می باشد.

راهکارهای افزایش کمیت و کیفیت تولید و پخش آسفالت و کاهش فساد در پروژه های آسفالت

 بمنظور برون رفت از مسائل موجود در نحوه انعقاد قرارداد های زیر سازی و آسفالت معابر توسط شهرداریها و همچنین افزایش کیفیت و کمیت پروژه ها و همچنین کنترل و نظارت دقیق پیشنهاد می گردد:

مشکلات قیمت قیر و آسفالت

همانطور که مستحضرید قسمت اعظم از نقدینگی و توان مالی کارخانجات تولید آسفالت صرف پرداخت بهره غیر بانکی به فروشندگان قیر و گازوییل می گردد که در صورت عملی شدن این پیشنهاد به کاهش قیمت تمام شده آسفالت تولیدی کمک می کند.

مدیریت زمان ‌

توانایی شما برای مدیریت زمان در نقش مدیر به اندازه هر کار دیگری، تعیین کننده موفقیت و شکست تان است.

قانون پناهگاه

 

 

کوهنوردان کوه های آلپ با رسیدن به نیمه ی راه، در استراحتگاهی در آنجا استراحت می کنند.

بهلول و تجارت

روزی بهلول از کوچه ای میگذشت، شخصی بالایش صدا زده گفت: ای بهلول دانا! مبلغی پول دارم، امسال چه بخرم که فایده کنم؟

چگونه ثروتمند شدید؟

جوانی از پیرمرد ثروتمندی پرسید: شما چگونه ثروتمند شدید؟ …پیرمرد انگشتان شست خود را در جیب جلیقه‌اش کرد و گفت:

 

عاقبت شوخی با بیت المال

گاهی برای بهتر شدن عملکردمان به مطالعه احتیاج داریم،گاهی باید یک فن یا مهارت را بیاموزیم، گاهی هم لازم است از تجارب دیگران استفاده کنیم. در این سلسله گزارش ها سعی می کنیم شما را با خاطرات جذاب برخی بانکی ها آشنا کنیم.

پاداش شکیبایی و حرفه ای بودن

گاهی برای بهتر شدن عملکردمان به مطالعه احتیاج داریم،گاهی باید یک فن یا مهارت را بیاموزیم، گاهی هم لازم است از تجارب دیگران استفاده کنیم. در این سلسله گزارش ها سعی می کنیم شما را با خاطرات جذاب برخی بانکی ها آشنا کنیم.

تفاوت های انسان صرفه جو و خسیس

صرفه جویی یعنی استفاده درست از منابع و خساست یعنی عدم استفاده در ظاهر ساده به نظر می رسند اما کم نیستند خسیس هایی که خود را صرفه جو می دانند.

 

به گزارش بانکی دات آی آر، در این گزارش تلاش می کنیم تفاوت انسان های صرفه جو و خسیس را آشکار کنیم:

باغبان قصر حاكم

روزي حاكم شهري دستور داد تا باغبان قصر را در ميدان شهر گردن بزنند. وزير حاكم كه مردي خردمند بود پيش حاكم رفت تا علت را جويا شود و جان باغبان بيچاره را نجات دهد.

پاهاي خارج از كادر

ريچارد زالتمن مانند خيلي از عكاسان پيش از خود، به مناطق مختلف جهان سفر مي كرد تا از مردم و فرهنگ و زندگيشان عكس بگيرد.

دعای پیرزن

پزشک وجراح مشهور (د. ایشان) روزی برای شرکت دریک کنفرانس علمی که جهت بزرگداشت وتکریم او بخاطر دستاوردهای پزشکی اش برگزار میشد، باعجله به فرودگاه رفت..

پرواز شاهین

پادشاهی دو شاهین کوچک به عنوان هدیه دریافت کرد. آنها را به مربی پرندگان دربار سپرد تا برای استفاده در مراسم شکار تربیت کند. یک ماه بعد، مربی نزد پادشاه آمد و گفت که یکی از شاهین‌ها تربیت شده و آماده شکار است اما نمی‌داند چه اتفاقی برای آن یکی افتاده و از همان روز اول که آن را روی شاخه‌ای قرار داده تکان نخورده است.

پاسخی که دریافت می کنید بستگی به پرسشی دارد که پرسیده اید!

در بازگشت از کلیسا، جک از دوستش ماکس می پرسد: فکر می کنی آیا می شود هنگام دعا کردن سیگار کشید؟ ماکس جواب می دهد: چرا از کشیش نمی پرسی؟
جك نزد كشيش مي رود و مي پرسد: جناب كشيش، مي توانم وقتي در حال دعا كردن هستم، سيگار بكشم.
كشيش پاسخ مي دهد: نه، پسرم، نمي شود. اين بي ادبي به مذهب است.
جك نتيجه را براي دوستش ماكس بازگو مي كند.
ماكس مي گويد: تعجبي نداره. تو سئوال را درست مطرح نكردي. بگذار من بپرسم.
ماكس نزد كشيش مي رود و مي پرسد: آيا وقتي در حال سيگار كشيدن هستم مي توانم دعا كنم؟
كشيش مشتاقانه پاسخ مي دهد: مطمئناًً، پسرم. مطمئناً.

بازیگر

مرد هر روز دیر سر کار حاضر می‌شد، وقتی می‌گفتند : چرا دیر می‌آیی؟*

*
جواب می‌داد: یک ساعت بیشتر می‌خوابم تا انرژی زیادتری برای کار کردن داشته
باشم، برای آن یک ساعت هم که پول نمی‌گیرم !*

چه زمانی به سوپ نمک می زنید !


ادیسون برای استخدام افراد ابتدا آنها را به ناهار دعوت می کرد. وقتی که سوپ را می آوردند ادیسون دقت می کرد آن هایی که پیش از چشیدن سوپ به آن نمک نمی زدند را از لیست خود خط نمی زد بلکه از آن ها پرسش هایی را می پرسید و به توانایی های آنها با ذهن باز نگاه می کرد.

مقالات دیگر...

صفحه1 از11

جستجو در سایت
آخرین اخبار