..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..
ضرب المثل های مالی اداری
وفاداری مدار از مختلسان/ که هر دم با سیاسیون سرایند!
توصیه امروز به مدیران

میزان موجودی نزد بانکها بهمراه لیست اسناد دریافتنی (چک های دریافتی از مشتریان)ولیست اسناد پرداختنی ( چک های صادره و در دست طلبکاران ( اسناد پرداختنی )را از حسابداری دریافت و برای وصول مطالبات در طول هفته جاری برنامه ریزی نمایید.فرآموش نکنید که در طول زندگی هرگز برای روز شنبه چک صادر نکنید.

توصیه امروز به حسابداران

My message for Day 21

وقت طلاست
همراهان
امروز11
دیروز521
هفته1678
ماه7840
کل1495153
ساعت و تاریخ
پنج شنبه, 02 اسفند 1397
فرم ورود به سایت

برده یک ارباب دارد اما جاه‌طلب به تعداد افرادی که به او کمک می‌کنند.

فواید راه اندازی سامانه تسویه

اکثر مواقع مشاهده می گردد افرادی با وجوهی که به اداره برق ، اداره گاز ، اداره مخابرات ، پلیس راهنمایی و رانندگی ، شهرداری و سازمان های زیر مجموعه ، سازمان امور مالیاتی ، سازمان تامین اجتماعی و... بدهکار هستند ،  اقدام به هزینه کرد  یا خرید مایحتاج  غیر ضرور و لوکس می نمایند که در نهایت این رویه بدون پشتوانه موجب  افزایش تقاضا می گردد. در صورتیکه این وجوه نه تنها سر موقع می بایست به دولت پرداخت می گردیده بلکه اینک حکم وام به مردم بدون مجوز تلقی گردیده است. به همین منظور و برای کاهش نقدینگی مسموم و خطرناک در جامعه و در جهت جلوگیری  از افزایش تقاضا با پول دولت و دستگاه های خدمات دهنده اجتماعی ،  بهترین حالت طراحی و راه اندازی سامانه " تسویه " در وزارت اقتصاد و امور دارایی  می باشد.

 

1- تسویه حساب هر ایرانی در این  سامانه می بایست مجوزی برای اخذ ، تمدید و تعویض امتیازات و اشتراکات برق از اداره برق باشد.

2- تسویه حساب هر ایرانی در این  سامانه می بایست مجوزی برای اخذ ، تمدید و تعویض امتیازات و اشتراکات گاز از اداره گاز باشد.

3- تسویه حساب هر ایرانی در این سامانه می بایست مجوزی برای اخذ ، تمدید و تعویض امتیازات و اشتراکات آب از اداره آب باشد.

4- تسویه حساب هر ایرانی در این سامانه می بایست مجوزی برای اخذ ، تمدید و تعویض امتیازات و اشتراکات خدمات مربوط به شرکت مخابرات باشد.

تسویه حساب هر ایرانی در این سامانه می بایست مجوزی برای اخذ ، تمدید و تعویض گواهینامه رانندگی باشد.

 5-تسویه حساب هر ایرانی در این سامانه می بایست مجوزی برای اخذ ، تمدید ، تعویض و تعیین تکلیف کارت پایان خدمت سربازی باشد.

6-تسویه حساب هر ایرانی در این  سامانه می بایست مجوزی برای اخذ ، تمدید و تعویض گذرنامه خروج از کشور باشد.

7-تسویه حساب هر ایرانی در این  سامانه می بایست مجوزی برای اخذ ، تمدید و تعویض مجوز فعالیت های اقتصادی و صنفی باشد.

8-تسویه حساب هر ایرانی در این  سامانه می بایست مجوزی برای اخذ ، تمدید و تعویض مجوز تعمیر ، تجهیز ، تغییر کاربری و ساخت هرگونه مستحدثات از سوی شهرداریها و دهیاریها باشد.

9- تسویه حساب هر ایرانی در این  سامانه می بایست مجوزی برای ثبت هرگونه سند مالکیت اموال منقول و غیر منقول  در دفتر خانه ها باشد.

10- تسویه حساب هر ایرانی در این سامانه می بایست مجوزی برای اخذ ، تاسیس ،  تمدید و تغییر در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور باشد.

11- تسویه حساب هر ایرانی در این سامانه می بایست مجوزی برای تاسیس شرکت و موسسه  ،  تمدید و تغییرات  در سازمان ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری باشد.

12- تسویه حساب هر ایرانی در این سامانه می بایست مجوزی برای اخذ مجوز تاسیس ، بهره برداری و... از وزارت خانه ها ، سازمان ها و ارگان های دولتی و غیر دولتی باشد.

13- تسویه حساب هر ایرانی در این سامانه می بایست مجوزی برای پیش  خرید سکه ، طلا ، خودرو و.... باشد .

14- تسویه حساب هر ایرانی در این سامانه می بایست مجوزی برای ثبت نام در هرگونه انتخابات صنفی ، اقتصادی ، اجتماعی ، سیاسی و ..... باشد.

15- تسویه حساب هر ایرانی در این سامانه می بایست مجوزی برای اخذ و تمدید هرگونه تسهیلات بانکی باشد.

16- تسویه حساب هر ایرانی در این سامانه می بایست مجوزی برای اخذ ، تمدید و تعویض کارت بازرگانی و یا مجوز واردات باشد.

17- تسویه حساب هر ایرانی در این سامانه می بایست مجوزی برای اخذ خدمات از پیشخوان دولت باشد.

18- تسویه حساب هر ایرانی در این سامانه می بایست مجوزی برای اخذ خدمات از پیشخوان پلیس باشد.

19- تسویه حساب هر ایرانی در این سامانه می بایست مجوزی برای اخذ خدمات از پیشخوان قوه قضاییه باشد.

20-تسویه حساب هر ایرانی در این سامانه می بایست مجوزی برای تصدی مشاغلی چون مدیر عامل ، عضو هیات مدیره ، عضو شورای شهر ، نماینده مجلس ، وزارت ، معاونت وزیر ، مدیر کل ، مدیر مالی و... باشد.

با کمی تفکر و تعقل در محتوی سامانه" تسویه " در میابیم که این سامانه بطور دقیق و کامل کوچکترین نقدینگی و وام های اخذ شده بدون مجوز از ادارت دولتی در کوتاهترین زمان تسویه شده و توان سود جویان برای اخلال در بازار ارز و طلا به حداقل می رسد.

عباس زمانی

مشاور در زمینه نظام مالی اداری

تلفن تماس : 09121833162

 

جستجو در سایت
آخرین اخبار