..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..
ضرب المثل های مالی اداری
هر کی گزارش ‏‏فروشد/ مشتری با وی بجوشد؟
توصیه امروز به مدیران

خداوندا به من صبر عطا كن تا آنچه را كه غير قابل تغيير است بپذيرم. شهامت عطا كن تا آنچه را كه قابل تغيير است تغيير دهم. بينش و دانايي عطا فرما تا اين دو را از هم تشخيص دهم.

توصیه امروز به حسابداران

My message for Day 24

وقت طلاست
همراهان
امروز909
دیروز1652
هفته7716
ماه21905
کل1369043
ساعت و تاریخ
شنبه, 05 اسفند 1396
فرم ورود به سایت

هنر کلید فهم زندگی است.

دستورالعمل چگونگی ارزیابی عملکرد سال ۹۵ دستگاه های اجرايى

دستورالعمل چگونگی ارزیابی عملکرد سال ۹۵ دستگاه های اجرايى

دستورالعمل نحوه ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۵ دستگاه های اجرایی در دو سطح ملی و استانی و فرایند اجرایی آن (بخشنامه شماره ۹۴۰۱۲۱ مورخ ۱۴/۱۰/۱۳۹۵ سازمان اداری و استخدامی کشور)

کلیه دستگاه های اجرایی کشور

مزایای ثبت شرکت

اگر کسب و کار کوچک و سنتی مانند خیاطی یا نانوایی دارید یا کسب و کاری را به طور موقت راه اندازی کرده اید که به زودی پایان می یابد نیازی به ثبت شرکت ندارید ولی اگر صاحب کسب و کار دائمی دیگری هستید ولی هنوز شرکت ندارید، بر خلاف باور عمومی از ثبت شرکت هراس و نگرانی نداشته باشید (در سلسله مقالات بعدی راه های نگهداری ثبتی، حقوقی و مالیاتی از شرکت را به زبان ساده خواهیم نوشت تا از مشکلات احتمالی آن به آسانی پیشگیری کنید

تنبلی گروهی چیست؟

تنبلی گروهی چیست؟

مهندس فرانسوی به نام رینگلمن که روی کارایی اسبها کار می کرد دریافت که قدرت حمل بار دو اسب با دو برابر قدرت حمل بار یک اسب برابر نیست. او این مطالعه را به رفتار گروهی انسانها نیز تعمیم داد. نتایج جالب توجه بود. اگر دو نفر در یک تیم طناب کشی حاضر شوند هر یک تا 93% توان خود را به کار خواهند گرفت. اگر طناب کشی بین گروههای سه نفره انجام شود هر یک از اعضاء تیم  85% توان خود را به کار خواهد گرفت، این عدد در مورد یک تیم هشت نفره برای هر فرد تنها 49% خواهد بود!

مقالات دیگر...

صفحه1 از11

جستجو در سایت
آخرین اخبار