..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..
ضرب المثل های مالی اداری
به مشاور مالی گفتن بساطتو جمع كن، دستشو گذاشت دم دهنش!
توصیه امروز به مدیران

سعی کنید در خرید کالا و خدمات از بازار همه تخم مرغ هایتان را در یک شانه نچینید نه آنقدر تعداد فروشندگان را در بانک های اطلاعاتی کم نمایید که بازار هرکاری خواست با شما بکند و نه اینکه تعداد فروشندگان را آنقدر زیاد کنید که در بازار کسی به شما اطمینان و اعتبار نداشته باشد .

توصیه امروز به حسابداران

لیست حق الزحمه و پرداخت های مشمول مالیات تکلیفی (141 ق م م )در ماه گذشته را محاسبه و پرداخت کنید.

وقت طلاست
همراهان
امروز16
دیروز651
هفته1563
ماه11544
کل1967698
ساعت و تاریخ
چهارشنبه, 29 ارديبهشت 1400
فرم ورود به سایت

و همه اينها بخاطر كسي بود كه ميخ را خوب نكوبيده بود....

نظامنامه مالی اداری

 نظامنامه مالی اداری چیست ؟

نظامنامه مالی اداری به مجموعه قوانین و مقرراتی اطلاق می گردد؛که تمام موارد جزئی و کلی را در راستای فعالیت یک سازمان با نگاه عمیق به اهداف اساسنامه ای و با توجه دقیق به کمیت و کیفیت متعالی منظم و مرتب می نماید.

نظامنامه مالی اداری شامل بخش های زیر می باشد :

چارت و نمودار سازمانی ، تفصیل استخدامی ، آیین نامه جلسات هیات مدیره ، آیین نامه جلسات اتاق فکر ، آیین نامه واگذاری نمایندگی و شعب ، آیین نامه اداری ، آیین نامه ماموریت ، آیین نامه مرخصی ، آیین نامه تنخواه گردانی ، آیین نامه حسابداری ، آیین نامه مالی معاملاتی ، آیین نامه توزیع و فروش ، آیین نامه  انضباطی ، آیین نامه رفاهی ، آیین نامه آرشیو و بایگانی ، آیین نامه پرداخت حقوق ،  و....

در همین راستا تدوین نظامنامه مالی اداری جامع برای سازمان ها و شرکتهای مصمم و هدفمند اجتناب ناپذیر می باشد. 

عباس زمانی مجری و مشاوردر نظام  مالی اداری

09121833162

جستجو در سایت
آخرین اخبار